Ми вже маємо досвід успішного виробництва й дистрибуції лінійних світильників власного дизайну. Яскравий приклад - лінійний світильник Yoda – його модерновий стиль, лаконічність і компактність роблять його «своїм» в сучасних інтер’єрах офісів і бутіків, квартир і салонів краси.

StarLight – наступний крок у розробці лінійних світильників власного дизайну. Проектуючи його конструкцію ми врахували побажання наших дилерів, забудовників, дизайнерів інтер’єрів та безпосередніх користувачів.

Сімейство StarLight має два розміри корпусу 670 і 1270 мм, завдяки цьому можна більш точно підбирати модель під конкретні задачі освітлення. Використовуються LED лампи Т8 G13 довжиною 600 або 1200 мм з одностороннім підключенням.

За вашим замовленням ці світильники ми можемо постачати вже з лампами.

Корпуса світильників мають три форми світлових віконець

  • Великі прямокутні А;
  • Малі ромби В;
  • Овали С;
  • Для кожного інтер’єру можна підібрати оптимальну форму.

StarLight став найтоншим лінійним світильником в нашому асортименті – його діаметр всього 32мм. Корпус виготовляється зі сталевої труби на лазерному станку точної порізки.

Нові моделі не мають пластикових заглушок на корпусі – їх замінили металеві пластини інтегровані в модульну систему підвісів.

StarLight має як базову модель – підвісний світильник з одним корпусом, так і складніші моделі, що об’єднують кілька корпусів у найрізноманітніші конфігурації. Така люстра може бути подвійною, потрійною, послідовною, трикутною, чотирикутною і будь-якою на ваш вибір під замовлення.

Традиційно, як і інші наші лінійні світильники, StarLight кріпиться до стелі на тросиках-підвісах довжину яких можна регулювати від 120 см і менше.

Starlight в інтер’єрі

Нове сімейство світильників StarLight легко впишуться в стилі інтер’єрів модерн, мінімалізм, лофт, техно, скандинавський, еклектика. StarLight в чорному кольорі є автентична люстра лофт.

StarLight успішно виконують функції загального або локального освітлення. Можуть виконувати декоративну функцію.

Сучасні люстри StarLight від початку розроблялися для офісів: кабінетів, конференц-кімнат, ресепшенів, робочих приміщень персоналу. Їх лаконічність стильність та мінімалізм дозволяють з успіхом використовувати StarLight для освітлення кухні, столової, гостинної, кімнати школяра, хоум-офіса. Доречними також буде їх використання в кафетеріях і ресторанах, в бутіках і торгових центрах, в салонах краси і барбершопах.